Lista produktów producenta: Hurom

Hurom to największy na świecie producent wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Istniejąca od 1974 roku firma, zasłyneła wprowadzając na rynek pierwszą na świecie pionową wyciskarkę do soków. Produkty marki Hurom spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Oferowały możliwość przygotowania naturalnych i zdrowych soków zachowujących wszystkie enzymy zawarte w owocach i warzywach. Cechowały się przy tym niebanalnym designem, wielokrotnie nagradzanym na światowych wystawach oraz najwyższą jakością wykonania.


Hurom stale prowadził badania i rozwijał opracowaną przez siebie technologię, czego efektem jest druga generacja pionowych wyciskarek do soków. Nowy, innowacyjny wałek ślimakowy, oraz zmiany konstrukcyjne elementów wyciskających spowodowały, że wyciskarki Hurom drugiej generacji oferują najwyższą wydajność i klarowność uzyskiwanego soku, spośród wszystkich wyciskarek pionowych dostępnych na rynku.


Wysokiej klasy materiały użyte do produkcji, indukcyjne silniki bezszczotkowe o wydłużonej żywotności oraz perfekcyjna jakość wykonania sprawiają, że wyciskarki marki Hurom to zakup na długie lata.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów