Na asortyment wyciskarek składają się różnorodne modele stworzone przy użyciu różnych technologii: poziome, pionowe, jedno- oraz dwuślimakowe. Wyciskarki pionowe docenią zwolennicy wyciśnięcia owocu „do ostatniej kropli” bez konieczności dociskania składników, natomiast modele poziome dedykowane są konsumentom przygotowującym soki w dużej mierze...

Na asortyment wyciskarek składają się różnorodne modele stworzone przy użyciu różnych technologii: poziome, pionowe, jedno- oraz dwuślimakowe. Wyciskarki pionowe docenią zwolennicy wyciśnięcia owocu „do ostatniej kropli” bez konieczności dociskania składników, natomiast modele poziome dedykowane są konsumentom przygotowującym soki w dużej mierze z zielonych owoców. Ponadto, wyciskarki poziome posiadają dodatkowe funkcje, takie jak: mielenie, ugniatanie czy formowanie makaronów.

Czym należy kierować się podczas wyboru wyciskarki do soków?

Wyciskarka do soków to młodsza siostra popularnych sokowirówek. Nietrudno zauważyć, że jest to alternatywa znacznie lepsza, pozwalająca uzyskać zdrowy, bogaty w witaminy i sole mineralne naturalny sok.
Na sklepowych półkach można znaleźć wiele sokowirówek, różniących się funkcjonalnością, mocą i wglądem. Najpopularniejsze są wyciskarki poziome i pionowe. Każda alternatywa posiada wiele zalet, dlatego też wybór tej właściwej może okazać się trudny.

Czym należy kierować się wybierając wyciskarkę do soków?
Z całą pewnością nie jej stroną estetyczną. Wygląd zewnętrzny, owszem, jest ważny, ale w żaden sposób nie wpływa na jakość otrzymanego soku.
Wyciskarki do soków, w przeciwieństwie do standardowych sokowirówka, zapewniają sok mniej gęsty, ale znacznie bogatszy w minerały i witaminy Osoby, które preferują nie tylko smak, ale także wartości odżywcze, powinny zdecydować się na wyciskarkę.
Do wyboru mamy wyciskarki do soków pionowe i poziome. Praktycznie każda alternatywa posiada wiele zalet.
Wyciskarki poziome mają nieco więcej funkcji, natomiast pionowe zajmują znacznie mniej miejsca w kuchni.
Ważną kwestią są parametry techniczne – od nich właśnie zależy klarowność soku oraz jego jakość.
Uwagę należy zwrócić także na silnik. To, że pracuje on znacznie wolniej, wcale nie oznacza, że otrzymywany sok będzie gorszej jakości. Wprost przeciwnie, wyciskarki do soków to urządzenia wolnoobrotowe, które umożliwiają uzyskanie soku bez napowietrzania i nagrzewania, dzięki czemu zachowuje on wszystkie wartości odżywcze, minerały i witaminy.

Więcej

Wyciskarki do soków Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Wyciskarka do soków – dlaczego musisz ją mieć?

Wyciskarka do soków

Czym jest wyciskarka do warzyw i owoców?

Dlaczego świeżo wyciśnięte soki mają w sobie tyle zdrowia, a oprócz tego są niesamowicie smaczne? Dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych, utrzymują nas w prawidłowej kondycji i w jak najlepszym zdrowiu.

Soki, które posiadają w sobie najwięcej substancji odżywczych, otrzymywane są głównie z wyciskarek do soków, pracujących na wolnych obrotach. Zastosowano taki system pracy, aby nie przegrzać cennych właściwości owoców, warzyw i ziół.

Dzięki sporej sile ucisku, wytwarzanej podczas wyciskania w tego typu sprzęcie, zachowane są wszystkie najlepsze składniki, występujące w danych roślinach. Zostają z nich wydobyte antyoksydanty, enzymy i inne niezbędne odżywcze składniki. Dzięki precyzyjnej  pracy urządzenia, nie następuje utlenienie i usuwany jest nadmiar błonnika, przez co wartościowe elementy zostają łatwiej przyswojone przez nasz organizm.

Powinniśmy codziennie pić przyrządzone w ten sposób soki, ponieważ za ich pomocą zregenerujemy swój organizm, odkwasimy go i pozbędziemy się z niego wszystkich toksycznych substancji. Szybciej też nastąpi rekonwalescencja całego ciała po przebytej chorobie.

W naszym sklepie chcemy Państwu zaoferować następujące typy wyciskarek do soków:

- pionowe,

- poziome,

- jednoślimakowe,

- dwuślimakowe.

Mają one szerokie spektrum zastosowań. Służą m.in. do produkowania:

- soków,

- sorbetów,

- musów,

- smoothies,

- sosów,

- dipów,

- masła orzechowego,

- mleka roślinnego.

Wyciskarki te są wyposażone w specjalne silniki indukcyjne, dzięki którym urządzenie pracuje cicho i bezawaryjnie.

Wyciskarki marki HUROM są wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia, mają funkcjonalną i atrakcyjną budowę oraz wygląd. Oferujemy wyciskarki w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach – każdy może je idealnie dopasować do aranżacji swojej kuchni.

Dlaczego warto pić naturalny sok z owoców i warzyw?

Prawidłowe odżywianie to podstawa dobrego życia. Wymagania, jakie stawia nam współczesny świat, często nas przerastają, przez co nie mamy czasu na prowadzenie zdrowego trybu życia. Dużym ułatwieniem okażą się wyciskarki do soków - za  ich pomocą szybko i łatwo przygotujemy pożywne soki, które dodadzą nam sił i wigoru.

Codzienne picie świeżych soków to fundamentalna zasada zdrowej diety i pierwszy krok ku lepszemu zdrowiu. Mogą z niego korzystać i dorośli i dzieci – każdy rodzic powinien zadbać o swoje pociechy, kontrolując ich dietę już od najmłodszych lat. Świeżo wyciśnięte soki są kolorowe i świetnie smakują, co może być zaskoczeniem dla ludzi, którzy naturalną żywność wyobrażają sobie jako mdłą, mało wyrazistą i niesmaczną. Dodatkowo dzieciaki, przygotowujące soki (początkowo pod nadzorem rodziców), już od małego uczą się jak dbać o siebie i jak szybko można przygotować pożywny posiłek. Oprócz tego, może się to okazać niezłą zabawą, a systematyczne produkowanie soków własnego wyrobu w końcu wejdzie nam w nawyk.

Własnoręcznie wyciskane soki mogą się też okazać lekarstwem dla osób przewlekle chorych. Organizm, do którego ciągle dostarczane są odżywcze substancje, pochodzące ze zdrowych i pożywnych soków, szybciej powróci do zdrowia i nabierze witalności. Spożywanie świeżo wyciskanych soków  jest kluczowym elementem w terapii żywieniowej, a także istnieją przypadki, gdzie są one panaceum na wiele ciężkich i groźnych chorób.

Według najnowszych badań, korzyści płynące z picia zdrowych świeżo wyciskanych soków są nieocenione i bezcenne. Warto samemu przekonać się o zaletach świeżych soków i jak najszybciej zaopatrzyć się w wyciskarkę. Już po kilku tygodniach nasze ciało przyzwyczai się do picia naturalnych soków i samo będzie się domagało ich regularnego spożywania. Wybierając świeże soki kierujemy się zdrowym rozsądkiem!

Świeże soki z wyciskarek

Według maksymy Sokratesa: „Człowiek nie żyje, aby jeść, ale je, aby żyć”. Od starożytności minęło trochę czasu, ale jedzenie jest dziś niezbędną czynnością do życia, tak samo jak wieki temu. Co chwilę pojawiają się nowe „diety cud”, programy telewizyjne coraz szerzej propagują zdrowy tryb życia, jest coraz więcej instruktorów i „przewodników”, którzy uczą nas jak zdrowo się odżywiać, zachęcając do tego swoimi poradnikami, itp.

Spożywanie niezdrowych produktów prowadzi do tego, że jesteśmy ciągle przemęczeni, chorzy i czujemy się źle. Oprócz tego do naszego organizmu cały czas dostarczane są szkodliwe substancje, które musimy później wyeliminować lub które w nas zalegają, tworząc różne choroby. W krajach wysokorozwiniętych bardzo duża część społeczeństwa cierpi z powodu złych nawyków żywieniowych. Dlatego coraz popularniejsze staje się zdrowe i „inteligentne” odżywianie.

Ciało człowieka jest zawiłym i złożonym systemem, w którym zachodzą miliony procesów metabolicznych, zależnych od siebie i wzajemnie się uzupełniających lub eliminujących. Każdy z tych procesów jest pobudzany w zależności od substancji, które dostarczamy organizmowi. Prawdą jest, że organizm samodzielnie wytwarza wiele niezbędnych składników, jednak dużo substancji musimy mu sami zapewnić, aby funkcjonował prawidłowo.

Surowy sok, świeżo przygotowany w naszej kuchni, jest idealnym źródłem naturalnych substancji odżywczych, łatwo przyswajalnych przez nasz organizm i wykorzystanych do wszystkich procesów.

Składniki odżywcze dostarczane w formie płynu są przez nas lepiej przyswajalne. Jedna szklanka takiego soku zapewnia nam dużą porcję naturalnych składników pokarmowych, pochodzących prosto od roślin. To ważne, aby wiedzieć co się je i skąd pochodzą spożywane przez nas produkty. W przypadku własnoręcznie wyrabianych soków, mamy ten komfort, że możemy sami zakupić owoce lub warzywa, z których mamy przygotować sok.

Dzięki świeżym sokom nasz organizm otrzymuje budulec, konieczny do prawidłowych procesów metabolicznych, które są niezbędne w prawidłowej regeneracji i odbudowaniu zdrowej tkanki.

Wszystkie składniki odżywcze są pełniej i szybciej przyjmowane, jeśli podamy je sobie w formie płynnej, a nie w stałej jako jedzenie. Dzięki temu zapewniamy naszym komórkom niezbędne właściwości, które utrzymają ciało w dobrej kondycji i nienagannym zdrowiu.

Sok z wyciskarki lepszy od sklepowego?

Sok z wyciskarki możemy nazwać „żywym jedzeniem”. Podczas gotowania, w dużym stopniu pozbywamy się z jedzenia substancji odżywczych, dlatego istotne jest, aby organizmowi dostarczać składniki, które nie zostały poddane obróbce cieplnej i są w nich zachowane wszystkie wartościowe właściwości.

Produkty spożywcze podczas gotowania są poddane wysokiej temperaturze, w której niszczone są wszystkie cenne składniki pokarmowe - pozbawiamy się w ten sposób enzymów, protein, witamin i minerałów. Oprócz tego zostaje zmieniona budowa chemiczna niektórych składników pokarmowych, w wyniku czego są one źle przyswajane przez nasze ciało. Istnieje również niebezpieczeństwo, że podczas gotowania wydzielają się groźne związki.

Sporo ludzi już teraz doświadcza dobrodziejstw, płynących z dostosowania się do diety, pozbawionej gotowanych produktów. Są też tacy, którzy nie wyobrażają sobie życia bez ugotowania pewnych potraw, ale jak wiadomo – sukces tkwi w znalezieniu złotego środka. Jeśli w swoim menu, obok gotowanych dań, zawrzemy surowe soki, nasza dieta będzie urozmaicona i zachowamy w niej wszystkie niezbędne dla zdrowia składniki.

Świeży sok to „żyjący” napój i trzeba go jak najszybciej spożyć, aby nie stracił on swoich cudownych właściwości.  Takich specyfików nie znajdziesz w żadnym sklepie. Wszystkie produkty, które oferują nam sklepy są poddane obróbce cieplnej i produkuje się z pasteryzowanych przecierów, zawierających konserwanty i barwniki. Mimo, iż półki sklepowe są pełne różnorodnych soków, to okazuje się, że oprócz wyrazistego smaku, nie oferują nam nic poza przyjemnym smakiem.

Nie ma porównania między sklepowym sokiem warzywnym, a świeżo wyciśniętym, w zaciszu domowym. Własnoręcznie wyciśnięte soki powstają w ciągu kilku chwil, wiemy z jakich produktów je robimy i w jaki sposób one powstają. Są one oryginalne, każdy może wynaleźć swój własny przepis, według indywidualnych upodobań. Posiada on większą jakość odżywczą i jest zdecydowanie tańszy od sklepowych „odpowiedników”.

Wyciskarka do cytrusów

Wyciskarka do cytrusów – czy wyciskarka do soków pomoże Ci schudnąć?

Zachodni tryb życia propaguje „puste” kalorie. Stosując dietę, która w większości składa się z produktów gotowanych, możemy odczuć brak niektórych składników, a dodatkowo nieświadomie przytyć przez uwalnianie się w procesie gotowania innych składników. Osoby, które zdecydowały się na zakup wyciskarek marki HUROM, potwierdzają że odkąd spożywają wyciskane soki, zaobserwowały u siebie zmniejszenie apetytu i lepsze samopoczucie. Wpłynęło to na ich wigor i siłę.

Nasz organizm podpowiada nam, jakich składników potrzebuje w danym momencie. Gdy pijemy naturalne soki, mamy mniejsze łaknienie. Jest to naturalna reakcja naszego organizmu na taką dawkę odżywczych składników – oznacza to, że dostarczyliśmy mu wystarczającą ilość cennych substancji.

Najistotniejsze, aby systematycznie dostarczać sobie wartościowych składników. Dużo wartości odżywczych mają soki z zielonych warzyw o właściwościach alkalizujących.

Jakie korzyści niesie ze sobą picie soków?

- czujemy się o wiele młodsi,

- potrzebujemy mniej snu,

- ćwiczenia traktujemy jako przyjemność, a nie obowiązek,

- jesteśmy pełni energii i wigoru, bardziej odporni na przeziębienia,

- poprawia się nasza pamięć i koncentracja,

- nasza skóra jest bardziej promienna, a włosy odżywione i lśniące.

Najlepsza wyciskarka na rynku HUROM

Pragniemy podzielić się z Państwem pozytywnym doświadczeniem, które wiąże się z piciem naturalnego soku. Jeśli posiadasz wyciskarkę HUROM w swoim domu, możesz eksperymentować i produkować soki według własnych, unikalnych przepisów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej wyciskarki zaoszczędzimy dużo czasu i siły - szybko i łatwo przygotujemy soki, które dostarczą nam wyjątkowych składników odżywczych, nawet jeśli będą dodatkiem do gotowanego posiłku. W ciągu paru chwil możemy przygotować szklankę pożywnego soku z warzyw czy owoców, z zachowanymi wszystkimi wartościami odżywczymi, wpływającymi korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie.

Weź przykład z ludzi, którzy cieszą się zdrowiem i witalnością. Nieważne, czy świeże soki mają stanowić tylko zdrowy dodatek do Twojego codziennego trybu życia czy będziesz nimi tak zafascynowany, że zechcesz założyć własny biznes – pij jak najwięcej soków i żyj zdrowo!

Tworząc własny sok, masz pewność, że Twój wyrób będzie bardzo trudno podrobić. Świeżo wyciskany sok może nam towarzyszyć w czasie rodzinnych spotkań i w każdym momencie dnia – począwszy od orzeźwiającego śniadania popitego sokiem z cytrusów, przez obiad zwieńczony sokiem z warzyw, ułatwiających trawienie, do podwieczorka czy kolacji zakrapianej sokiem z ciemnych owoców.

Oczywiste jest, że produkty ze sklepów nie są zdrowe  - zawierają wiele substancji konserwujących, które są dla nas bardzo szkodliwe, a spożywane w nadmiarze mogą prowadzić do poważnych chorób. Poza tym zamykanie ich w butelkach i kartonach, prowadzi tylko do pozbycia się z soków większości odżywczych substancji – enzymów i witamin.

Sokowirówka czy wyciskarka

Sokowirówka czy wyciskarka?

Najlepsza wyciskarka ślimakowa do owoców HUROM

Wybór urządzenia tego typu jest zdecydowanie lepszą decyzją, niż kupno sokowirówki. Różnica w smaku danego soku, nie będzie zbyt diametralna, ale istotne jest to, że wyciśnięty sok zachowuje więcej wartości odżywczych, niż sok przetworzony przez sokowirówkę. Zachowane są wszystkie enzymy, witaminy i inne cenne dla naszego organizmu składniki. Oprócz tego warto też wspomnieć o innej nieporównywalnej zalecie wyciskarek – sok z nich pochodzący ma dłuższy termin ważności i długo jest zdatny do spożycia, zachowując wszystkie jakościowe składniki. Spowodowane jest to tym, że utlenianie następuje wolniej, a powolniejsze wydobycie walorów smakowych, zapachowych a nawet wizualnych soku, utrzymuje go na dłużej w świeżości. Gdy przygotujemy produkt rano, jeszcze wieczorem odczujemy wszystkie jego dobre cechy.

Ważne też, na jaki model się zdecydujemy – oferta jest bogata, każdy znajdzie idealny sprzęt, spełniający jego wymagania. Istnieją modele, które cechują się szczególnie wysokimi wytrzymałością i solidnością. Dla niektórych użytkowników ważną kwestią będzie też łatwość w czyszczeniu wyciskarki. Wybór jest szeroki i jak wcześniej zostało wspomniane – wyciskarki HUROM są wielofunkcyjne, dlatego jeden sprzęt może spełnić wiele naszych oczekiwań.

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa do soków HUROM

Kupno wyciskarki wolnoobrotowej HUROM to trafny wybór - dzięki niej możemy wytworzyć własnoręcznie super jakościowe soki, których zaletami nie będzie jedynie korzystny wpływ dla naszego zdrowia, ale również niesamowity i oryginalny smak – możemy według własnych upodobań łączyć ze sobą różne owoce i warzywa, a eksperymentowanie w kuchni może się okazać niezłą zabawą.

Sprzęt marki HUROM jest wyposażony w różne dodatkowe funkcje, dzięki którym jest bardziej praktyczny, np. można z niego tworzyć mleko roślinne. Multifunkcjonalność jest jedną z głównych zalet, które zachęca do kupna takiego urządzenia. Nie musimy się obawiać, że nie zmieścimy niektórych warzyw czy owoców, ponieważ urządzenie jest na tyle duże, że poradzi sobie nawet z dużymi, a czasem także całymi kawałkami owoców i warzyw. Jest to wygodne, ponieważ nie musimy ciągle nadzorować pracy sprzętu. W wyjątkowych przypadkach, gdy mamy do czynienia z pionowymi modelami i niefortunnie zablokuje się nam jakiś owoc lub warzywo, możemy go „popchnąć” tłuczkiem i szybciej się rozkoszować się wydobytym z nich sokiem. Sokowirówki pracują szybciej i przez to czas pracy jest krótszy, niestety wiąże się to też z szybszym pozbyciem się wartościowych składników. Poza tym firmy oferują coraz więcej możliwości, dlatego w przyszłości różnica w czasie pracy między sokowirówkami a wyciskarkami będzie niezauważalna.

Wyciskaj całe owoce i warzywa z wyciskarką HUROM!

Wszyscy miłośnicy zdrowej żywności powinni jak najszybciej zaopatrzyć się w wyciskarkę do soków. Przygotowane dzięki niej produkty, stanowią bombę witaminową dla wszystkich członków rodziny. Zainwestuj w zdrowie już dzisiaj!