Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Omega

1 650,00 zł


Opis

Nowoczesna Wyciskarka do soku Sana Omega pozwoli Ci przygotowywać co dzień pyszne i zdrowe napoje dla siebie i swojej rodziny! Warto po nią sięgnąć, jeśli preferujesz ekologiczny styl życia i zależy Ci na tym, by podawać najbliższym świeże produkty. Soki, które przygotujesz bez problemu z pomocą tej wyciskarki, to najlepszy sposób na uodpornienie organizmu i wzmocnienie jego funkcji ochronnych.

Więcej szczegółów

Opis

Wyciskarka do soków Sana to innowacyjny model znanej z doskonałej jakości swoich produktów marki Omega, w którym zastosowano unikalne połączenie zalet wyciskarek pionowych i poziomych. Dzięki temu udało się stworzyć wyciskarkę o udoskonalonej jakości wyciskania, rewolucyjnie wszechstronnej i w 100% bezpiecznej dla zdrowia.

Do niewątpliwych zalet wyciskarki poziomej - znakomitej efektywności pracy czy możliwości wyciskania trudnych w obróbce surowców - udało się dołączyć cechy znane dotychczas tylko użytkownikom wyciskarek pionowych. Zasadniczym rozwiązaniem, które zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę, jest zastosowanie wyjątkowo dużego otworu wsadowego bez trudu mieszczącego większe kawałki surowców. Dzięki takiej budowie niemal zupełnie wyeliminowana została konieczność wcześniejszego rozdrabniania surowców. Ponadto wyciskarka wyposażona została w dwa wymienne sita do wyciskania gęstszych lub bardziej klarownych soków.

Główne cechy Sana Omega:

 • Wszechstronna

Przy pomocy wyciskarki można wycisnąć świeży sok niemal z każdego rodzaju surowców: zarówno z miękkich owoców, twardych warzyw, jak również trudnych w obróbce ziół, kiełków i traw.

 • Uniwersalna

Wyciskanie soków to jednak nie koniec możliwości urządzenia. Dodatkowe wyposażenie wyciskarki pozwala także na własnoręczne mielenie przypraw, kawy i masła orzechowego, przygotowanie rozmaitych musów, sorbetów i mlecznych deserów, jak również formowanie makaronów, przygotowywanie domowego tofu, pasztetów, przecierów oraz zdrowych dań dla niemowląt.

 • Pozwala zachować 100% wartości odżywczych

Wyciskanie odbywa się na bardzo niskich obrotach silnika, co gwarantuje, że sok nie zostanie niepotrzebnie nagrzany ani napowietrzony. Takie rozwiązanie umożliwia zachowanie w soku wrażliwych na temperaturę i utlenianie enzymów i witamin.

Więcej zalet wyciskarki:

 • Gwarancja bezpieczeństwa - Wszystkie użyte do produkcji materiały są BPA-free, jak również posiadają certyfikat FDA gwarantujący ich bezpieczny kontakt z żywnością.

 • Funkcja biegu wstecznego - W przypadku umieszczenia zbyt dużego kawałka warzywa bieg wsteczny pozwala bezpiecznie usunąć nadmiar surowca.

 • Luksusowy design - Oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników spełnią ultranowoczesna linia oraz ponadczasowa kolorystyka w trzech wariantach: chrom, czerwień i biel.

Omega Sana to urządzenie w unikalny sposób łączące zalety wyciskarek pionowych i poziomych, oferujące użytkownikom doskonałą jakość wyciskania, bezpieczeństwo i bogate wyposażenie.

Z zalet wyciskarek pionowych Sana Omega zaczerpnęła niezwykle duży otwór wsadowy bez trudu mieszczący większe kawałki surowców, dzięki czemu praktycznie nie ma potrzeby ich rozdrabniania. Ponadto wyciskarka wyposażona została w dwa wymienne sita pozwalające wyciskać zarówno klarowne jak i gęste soki.

Oba te rozwiązania zostały zastosowane przy jednoczesnym zachowaniu zalet wyciskarek poziomych, takich jak liczne funkcje dodatkowe, dokonała jakość wyciskania trudniejszych w obróbce surowców jak zioła, warzywa liściaste czy trawy, a także prosta i łatwa w czyszczeniu budowa.

Wyciskarka Sana Omega to

 • Wszechstronność

Wyciskarka umożliwia maksymalnie efektywne wyciskanie soku z wszelkiego rodzaju surowców: twardych warzyw korzeniowych oraz liściastych, owoców pestkowych i cytrusowych, jak również ziół, kiełków i traw.

 • Uniwersalność

Sana Omega znakomicie sprawdzi się nie tylko przy wyciskaniu soków. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu pozwoli cieszyć się własnoręcznie zmielonymi przyprawami, kawą czy masłem orzechowym, a także wszelkiego rodzaju musami, dżemami, lodami czy sorbetami. Urządzenie pozwala ponadto samodzielnie formować makarony, mielić pasztety, przygotowywać tofu oraz przeciery i dania dla niemowląt.

 • Zachowana pełnia wartości odżywczych

Proces wyciskania odbywa się przy użyciu bardzo niskich obrotów urządzenia, dzięki czemu sok nie nagrzewa się ani nie napowietrza jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych sokowirówek. Pozwala to chronić wrażliwe na temperaturę i utlenianie witaminy zawarte w surowcach.

 

Więcej zalet wyciskarki:


Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami - Wszystkie części urządzenia są wolne od BPA, posiadają także certyfikat FDA, który gwarantuje ich bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. 
Opcja wstecznego biegu - Funkcja pozwala odblokować urządzenie w przypadku umieszczenia zbyt dużego lub twardego kawałka surowca. 
Wyróżniający się design - Luksusowy wygląd i nowoczesna linia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. 
Trzy wersje kolorystyczne - Wyciskarka dostępna jest w eleganckich kolorach: chrom, czerwień oraz biel.

Więcej informacji

 • Napięcie: 230 V
 • Częstotliwość: 50 Hz
 • Pobór mocy: 200 W
 • Prędkość: 75 obr. / min
 • Długość przewodu: 1400 mm
 • Silnik: Jednofazowy
 • Bezpiecznik: 125 V 5A
 • Waga: 5,7 kg
 • Wymiary: 420 x 190 x 300 mm
 • Czas pracy: Do 30 min
 • Gwarancja silnik / części: 10 lat / 5 lat
 • Technologia: jedno-ślimakowa pozioma
 • Zastosowanie: Wyciskanie soków, Homogenizacja, Formowanie makaronów
 • Sita na wyposażeniu: Sito z drobnymi otworami GE Ultem (do klarownych soków), Sito z dużymi otworami GE Ultem (do musów), Sito do mielenia (pełne)
 • Rodzaj wykończenia: Połysk
 • Obroty silnika: 75 obr/min

Reviews

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

Nowoczesna Wyciskarka do soku Sana Omega pozwoli Ci przygotowywać co dzień pyszne i zdrowe napoje dla siebie i swojej rodziny! Warto po nią sięgnąć, jeśli preferujesz ekologiczny styl życia i zależy Ci na tym, by podawać najbliższym świeże produkty. Soki, które przygotujesz bez problemu z pomocą tej wyciskarki, to najlepszy sposób na uodpornienie organizmu i wzmocnienie jego funkcji ochronnych.

Napisz opinię

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka przy kwocie zakupów powyżej 200 zł

Przelewy 24

Szybkie i bezpieczne płatności online przy pomocy przelewy 24

Darmowy zwrot

Przy zamówieniu online
bezpłatny zwrot
w ciągu 10 dni

Skontaktuj się

infolinia: +48 44 755 43 59
e-mail: info@sokowo.pl