Wyciskarki pionowe gwarantują zupełnie nowe podejście do wyciskania soku w warunkach domowych. Pionowa technologia wyciskania zdecydowanie zdynamizowała proces pozyskania soku przy równoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności. A co ważne (nie tylko dla posiadaczy małej kuchni) – kompaktowe rozmiary urządzenia sprawiają, że stają się one niezbędny...

Wyciskarki pionowe gwarantują zupełnie nowe podejście do wyciskania soku w warunkach domowych. Pionowa technologia wyciskania zdecydowanie zdynamizowała proces pozyskania soku przy równoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności. A co ważne (nie tylko dla posiadaczy małej kuchni) – kompaktowe rozmiary urządzenia sprawiają, że stają się one niezbędnym elementem małego AGD. Wyciskarki pionowe oferuje m.in. firma HUROM – światowy lider na rynku, który wynalazł i opatentował pionową technologię wyciskania wolnoobrotowego.

Jakie zalety posiada pionowa wyciskarka do soku?

Przed laty uważano, że optymalnym urządzeniem służącym do przyrządzenia domowych soków jest standardowa sokowirówka.
Wiadomo jednak, że podczas przygotowywania soku dochodzi do jego nagrzewania i napowietrzania, co w praktyce oznacza utratę mikroelementów oraz witamin.
Nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest wyciskarka pionowa. Praktycznie wszystkie nowoczesne modele to wyciskarki pionowe, których zasadniczą cechą jest – wymuszona pozycją – zoptymalizowana praca urządzenia, które działa zgodnie z grawitacją. Warto dodać, że wyciskarka pionowa posiada także zalety na płaszczyźnie stricte technicznej – zajmuje w kuchni znacznie mniej miejsca w porównaniu z jej odpowiednikiem poziomym.
Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest marka i jakość wyciskarki. Wbrew pozorom wyciskarki pionowe często różnią się detalami, które w istotny sposób wpływają na żywotność urządzenia, jakość otrzymywanego soku oraz jego wartości odżywcze.
Sercem każdego mechanizmu jest silnik. Każdy producent zapewnia użytkownikowi określony okres gwarancyjny, który trwa przeciętnie od kilkunastu miesięcy nawet do dziesięciu lat.
Wydawać się może, że model, który posiada najdłuższą gwarancję, to idealna pionowa wyciskarka do soków.
Rzeczywistość weryfikuje jednak to stwierdzenie dowodząc, że istotną kwestią jest również funkcjonalność urządzenia, czyli jej możliwości techniczne. Mowa tu przede wszystkim o ilości i jakości soku uzyskiwanego podczas wyciskania.
Dlatego też, wybierając pionową wyciskarkę do soków, warto szczegółowo przeanalizować jej parametry techniczne, weryfikując przedstawione przez producenta informacje opiniami innych użytkowników.

Więcej

Wyciskarki pionowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów