Wyciskarka soku Hurom HT

Dostępność: Dostępny

Hurom

2 190,00 zł

-200,00 zł

2 390,00 zł


Opis

Najnowszy model wyciskarki do soków Hurom HT drugiej generacji jest do 30% bardziej wydajny dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Ulepszona konstrukcja sitek, innowacyjny wałek ślimakowy oraz specjalna blokada pozwalająca dokładniej wycisnąć sok - w połączeniu z nowoczesnym wyglądem, wysoką jakością i doskonałą funkcjonalnością sprawiają, że Hurom HT to najlepszy wybór.

Wyciskarka do soków Hurom HT to jeszcze dokładniejsze wyciskanie soku i redukcja ilości odpadu. Silnik nowej generacji pracuje z dwukrotnie mniejszą prędkością, pozwalając uzyskać do 30% więcej wartościowego soku. Unowocześniona konstrukcja sita filtrującego sok umożliwia natomiast uzyskanie bardziej klarownego soku ze zredukowaną do minimum ilością pulpy.

Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o jak najefektywniejszym i komfortowym wyciskaniu wszelkiego rodzaju warzyw i owoców – twardych, miękkich, włóknistych i liściastych, jak również kiełków, traw i ziół. Wolnoobrotowa technologia wyciskania pozwala uzyskiwać maksymalną ilość składników odżywczych w naturalnej formie, natomiast innowacyjne pionowe ustawienie urządzenia umożliwia wyciskanie soku w krótkim czasie porównywalnym z tradycyjnymi sokowirówkami.

Do produkcji części wyciskarki Hurom HT wykorzystywane są najwyższej jakości materiały zapewniające jej trwałość i niezawodne działanie. Sito i wałek ślimakowy powstają z trwałego i bezpiecznego dla zdrowia GE ULTEMU - tworzywa wolnego od BPA i nawet ośmiokrotnie bardziej wytrzymałego od innych tradycyjnie stosowanych w tego typu urządzeniach materiałów. Dzięki jego zastosowaniu udało się opracować innowacyjny system Slow Squeezing Technology (SST). Jego podstawą jest metoda wolnego i niskotemperaturowego oddzielania soku od miąższu, dzięki czemu większość substancji odżywczych i witamin zawartych w użytych warzywach i owocach zostaje zachowana. W efekcie tego procesu otrzymujemy sok nasycony zdrowymi minerałami i enzymami, które przy uzyskiwaniu soku za pomocą tradycyjnych sokowirówek zostają bezpowrotnie utracone.

Projektując odpowiednio umieszczoną konstrukcję wewnętrzną korpusu, producent Hurom HT skutecznie ograniczył hałas wydobywający się z komory silnika. Jednocześnie zapewnił skuteczną ochronę przed jego przegrzaniem – nad prawidłową temperaturą w czasie pracy czuwa osobny system bezpieczeństwa. Dźwięk na poziomie 30 dB oraz zużycie energii nie przekraczające 150 W gwarantują energooszczędne działanie i pełen komfort dla użytkownika.

Oprócz zaawansowanej niskoobrotowej technologii wyciskania Hurom HT dysponuje dopracowanym, ergonomicznym systemem czyszczenia. Silikonowa zatyczka wypływu soku umożliwia zamknięcie otworu wylotowego i przepłukanie wnętrza urządzenia wodą. Zatyczka ułatwia także regulowanie strumienia soku, a po zakończeniu pracy zabezpiecza blat kuchenny przed zabrudzeniem. Innym udogodnieniem są obracające się silikonowe „wycieraczki”, które w czasie pracy urządzenia czyszczą i udrażniają otwory sita. Wyciskarka jest wyposażona w funkcję płukania na biegu, co pozwala wyciskać różne soki jeden po drugim, bez konieczności każdorazowego demontażu części do mycia.

Producent proponuje dla modelu Hurom HT trzy warianty kolorystyczne - srebrny, czerwony i ivory.

Więcej informacji

 • Napięcie: 220 V
 • Pobór mocy: 150 W
 • Długość przewodu: 1400 mm
 • Silnik: Jednofazowy silnik indukcyjny
 • Bezpiecznik: 125 V 5A
 • Waga: 6.1
 • Wymiary: 254 x 194 x 415 mm
 • Czas pracy: Do 30 minut nieprzerwanej pracy
 • Gwarancja silnik / części: 10 lat / 2 lata
 • Technologia: HUROM 2G SST, jedno-ślimakowa pionowa
 • Zastosowanie: Wyciskanie soków
 • Pojemność misy: 500 ml
 • Obroty silnika: 43 obr/min
 • Mocowanie misy: Bez zaczepów, Szybki montaż

Reviews

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Wyciskarka soku Hurom HT

Wyciskarka soku Hurom HT

Napisz opinię

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka przy kwocie zakupów powyżej 200 zł

Przelewy 24

Szybkie i bezpieczne płatności online przy pomocy przelewy 24

Darmowy zwrot

Przy zamówieniu online
bezpłatny zwrot
w ciągu 10 dni

Skontaktuj się

infolinia: +48 44 755 43 59
e-mail: info@sokowo.pl