Wyciskarki ręczne dają niepowtarzalną możliwość przygotowania soku w sytuacji, kiedy nie mamy dostępu do energii elektrycznej, np. na działce, na wakacjach… Z pomocą ręcznej wyciskarki uzyskamy sok nie tylko z owoców czy warzyw, ale także z roślin leczniczych – miękkich i twardych bulw, jak również z części zielonych. Ręczna wyciskarka to gwaran...

Wyciskarki ręczne dają niepowtarzalną możliwość przygotowania soku w sytuacji, kiedy nie mamy dostępu do energii elektrycznej, np. na działce, na wakacjach… Z pomocą ręcznej wyciskarki uzyskamy sok nie tylko z owoców czy warzyw, ale także z roślin leczniczych – miękkich i twardych bulw, jak również z części zielonych. Ręczna wyciskarka to gwarancja odżywczego i zdrowego napoju w każdych warunkach.

Wyciskarki do soków to zmodernizowane odpowiedniki popularnych sokowirówek.
Od swoich poprzedniczek różnią się przede wszystkim wagą (przeciętna waga wyciskarki wynosi od 5 do kilkunastu kilogramów) oraz jakością soku, który jest zdecydowanie zdrowszy, bogaty w naturalne witaminy i sole mineralne.
Wyciskarki do soków charakteryzują się niższą temperaturą pracy, którą zapewniają wolne obroty (średnio ok. 80 obrotów na minutę). Automatycznie zmniejsza się hałas oraz ilość zużytego prądu.
Zaletą wyciskarek jest także stosunkowo niewielka ilość odpadów, a co ważniejsze, wszystkie pozostałości znajdują się w kompostowniku.
Warto dodać, że przedmiotowe wyciskarki do soków są bardzo łatwe w użyciu i utrzymaniu czystości, co bez wątpienia przekłada się na komfort użytkowania.
Nieporównywalnie lepsza jest także jakość soku, fakt ten wynika przede wszystkim z tego, że podczas wyciskania nie ulega on napowietrzeniu ani nagrzewaniu, dzięki czemu nie traci cennych wartości odżywczych. Uzyskany sok jest całkowicie pozbawiony piany.
Wyciskarki do soków to urządzenia jedno lub dwuślimakowe. Dzięki ślimakom można przygotowywać sok praktycznie ze wszystkich owoców i warzyw, a także kiełków i ziół.
W komplecie znajdują się sita o różnym zagęszczeniu oczek, umożliwiającym uzyskanie soku o różnej gęstości.
Wyciskarki do soków produkowane są z najwyższej jakości materiałów – najczęściej jest to poliwęglan, stal nierdzewna lub ultem, nota bene, stosowany również do produkcji sprzętów medycznych i instrumentów chemicznych.
Godne uwagi są także ręczne wyciskarki do soków, wyposażone w wygodną korbę. Urządzenia te sprawdzą się np. na działce lub w innym miejscu, gdzie nie ma dostępu do prądu.

Więcej

Wyciskarki ręczne Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów